Movies
Ratings
400
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Roujin ZRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5- It’s Okay!Rated ★ 3.0
- The MatchRated ★ 3.5
- Big DealRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0

Architecture 101Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0