Series
Ratings
346
Dr. StoneRated ★ 3.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Low LifeRated ★ 3.5
Rent-a-Girlfriend Season 2Rated ★ 3.5
Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- Family PlanRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- One Dollar LawyerRated ★ 3.0