Series
Ratings
13
Cells at Work!!Rated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5