Movies
Ratings
57
ArmageddonRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5