Movies
Ratings
1217- About FamilyRated ★ 3.0
The SinRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5- The RitualRated ★ 3.5
- No One Gets Out AliveRated ★ 2.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5- IncantationRated ★ 4.0
Every Day A Good DayRated ★ 3.0- The MasterRated ★ 2.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.5- HarbinRated ★ 3.5
- WorkersRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
LetoRated ★ 3.0
Revolver LilyRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0