Movies
Ratings
72
Bleak NightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0