Series
Ratings
33- Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 0.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
The Future DiaryRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 0.5
Oshi no KoRated ★ 1.0
Demon SlayerRated ★ 0.5
My Hero AcademiaRated ★ 0.5
Tokyo GhoulRated ★ 0.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 1.0- Wednesday Season 1Rated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0