Titles you rated

The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0- Those Who Cross the Line - Korean PeninsulaRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
S.W.A.T. Season 2Rated ★ 3.5
S.W.A.T. Season 1Rated ★ 3.5- Camping ClubRated ★ 2.5
- Those Who Cross the LineRated ★ 4.0

Dr. RomanticRated ★ 3.0- DevsRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 2.0