Movies
Ratings
121
Now You See MeRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0