Movies
Ratings
188
The LobsterRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 3.5
AustenlandRated ★ 2.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Barb and Star Go to Vista Del MarRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Napoleon DynamiteRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Talk to HerRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Oliver & CompanyRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0