Titles you rated
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 2.0
InsaneRated ★ 2.0- Chabak – Night Of Murder And RomanceRated ★ 0.5
The VillagersRated ★ 1.0- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Fatal IntuitionRated ★ 1.5
The HappeningsRated ★ 2.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5- The Customer Is Always RightRated ★ 4.0
- LobbyRated ★ 2.5
Tomb of the RiverRated ★ 1.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 1.5
Steel Cold WinterRated ★ 2.0