Movies
Ratings
375
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 1.0
EncantoRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0