Movies
Ratings
85
CloserRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
EqualsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 1.5
Seoul StationRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5