Series
Ratings
122- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.5- Show Me The Money 9Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 4.0
- Nonstop 5Rated ★ 1.5
NonstopRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.5
New NonstopRated ★ 4.0- Nonstop 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5