Series
Ratings
23- Camping ClubRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0