Series
Ratings
270
Chihayafuru 2Rated ★ 3.0
ChihayafuruRated ★ 3.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 3.0
Run with the WindRated ★ 4.5- Wash It All AwayRated ★ 2.5
Let's Make a Mug Too Second KilnRated ★ 2.0
Let's Make a Mug TooRated ★ 2.0- Introduction to MineralogyRated ★ 3.0
- Diary of a Strange LandRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Sasaki and PeepsRated ★ 3.0- Noble Farmer Season 2Rated ★ 3.5
- Noble FarmerRated ★ 3.5
The Night Beyond the Tricornered WindowRated ★ 2.0
モンキーターンVRated ★ 3.0
Monkey TurnRated ★ 3.5- Once Upon a Witch's DeathRated ★ 3.5
Otaku ElfRated ★ 3.0- Kanagawa ElvesRated ★ 1.0
On Air Dekinai!Rated ★ 2.0