Movies
Ratings
115
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
The IslandRated ★ 3.0
ChaosRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 4.0