Movies
Ratings
822
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0- Bring Her BackRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The MegRated ★ 1.0
The Addams FamilyRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
When Evil LurksRated ★ 3.0- 365 Days: This DayRated ★ 1.0
- 365 DaysRated ★ 1.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- Big DealRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
MenRated ★ 3.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5