Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Dark ShadowsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Hot Tub Time MachineRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 1.5
Sister ActRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
Star TrekRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 0.5
Transporter 2Rated ★ 3.5