Series
Ratings
39- The Devil's PlanRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Odd TaxiRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 2.5
The Family GameRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5