Series
Ratings
162
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Ranking of KingsRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Seiyu's Life!Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
TamiouRated ★ 5.0
In/SpectreRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Space Battleship TiramisuRated ★ 5.0
Space Battleship TiramisuRated ★ 5.0
The Case Files of Jeweler RichardRated ★ 3.5