Series
Ratings
92- S LineRated ★ 2.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Melo MovieRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 5.0- The Witcher Season 3Rated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 5.0- EXchange Season 3Rated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Beijing My LoveRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0