Series
Ratings
94- The Art of SarahRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5- NEW OLD BOYRated ★ 3.0
- The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.5- Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Scavengers ReignRated ★ 3.0
- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
- Win or LoseRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- The PenguinRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- ShōgunRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Family PlanRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Arcane Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5