Movies
Ratings
1377
The Girl with the NeedleRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0- Gerald's GameRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 2.0- The World of LoveRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0- Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Class of 1999Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
GertrudRated ★ 3.5