Series
Ratings
34- Extreme JobRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.5
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 4.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.0
Heroic Legend of Arslan: Dust Storm DanceRated ★ 4.0
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0