Movies
Ratings
540
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.5- Love UntangledRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
StarletRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Better ManRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.5- Our Little SecretRated ★ 2.5
Bride WarsRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5