Movies
Ratings
309
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0