Series
Ratings
235- Killing EveRated ★ 3.5
- Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0- Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
- Heartbreak High Season 2Rated ★ 4.0
- Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
- The Hunting WivesRated ★ 2.5
- Everything NowRated ★ 3.5
- Arcane Season 2Rated ★ 5.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 2.5- CassandraRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5