Titles you rated
Take OffRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0