Movies
Ratings
368
The BatmanRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0- Alice in EarnestlandRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 4.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0