Titles you rated
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 1.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 1.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5- Queen of TearsRated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
- You Season 4Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5- Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 3.0- BloodhoundsRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0- D.P. Season 2Rated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5