Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5