Series
Ratings
121
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.5
ElpisRated ★ 5.0
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 5.0
Love with a CaseRated ★ 3.5
DearestRated ★ 4.0
Hey Handsome!Rated ★ 4.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Ore no ie no HanashiRated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5
Shoujiki FudousanRated ★ 4.5- How to Get Away with Murder Season 6Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Seigi no TenbinRated ★ 2.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Cold Case ~Shinjitsu no Tobira~Rated ★ 4.5
Cold Case ~Shinjitsu no Tobira~Rated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.0