Series
Ratings
642
HERO2014Rated ★ 5.0- Fire Force Season 3Rated ★ 2.5
Shichinin no Hisho SpecialRated ★ 4.5- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 5.0
- ShabakeRated ★ 4.0
- Wakako zake Season 9Rated ★ 4.5
- Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits- Season 2Rated ★ 4.0
- Themis' Uncertain CourtRated ★ 5.0
A2ZRated ★ 2.5
Dear RadianceRated ★ 4.0- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
- Tasokare HotelRated ★ 3.5
- The Rice Woman: National Tax Agency Materials InvestigationRated ★ 2.5
- Inheritance DetectiveRated ★ 3.0
- UnboundRated ★ 4.0
Kingdom Season 5Rated ★ 5.0
고베 신문의 7일간Rated ★ 3.0- Uchi no Bengoshi wa Mata Shitemo Te ga KakaruRated ★ 3.0