Series
Ratings
173- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
- The Art of SarahRated ★ 3.0
- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.0
Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.5- 직장인들Rated ★ 3.5
- Dan Da DanRated ★ 4.0
- Ranma1/2Rated ★ 2.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.0- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5- Sakamoto DaysRated ★ 2.0