Movies
Ratings
100
The Hot ChickRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 2.0
The HostRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5