Titles you rated
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
BewitchedRated ★ 4.5- The Little Mermaid Live!Rated ★ 3.0
- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
MadeleineRated ★ 2.5- Love UntangledRated ★ 3.5
- The Wrong ParisRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.0- My Oxford YearRated ★ 2.5
April StoryRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
Anyone But YouRated ★ 3.0
Every Day A Good DayRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0- Lost in StarlightRated ★ 4.5