Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
Warriors of the DawnRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 2.0
CollectorsRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 1.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Long Live the KingRated ★ 1.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
What a Man WantsRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 2.0
Take PointRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0
RampantRated ★ 1.5