Series
Ratings
60
Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.0- KarmaRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Shop of the LampRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0