Movies
Ratings
231
ClickRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5- Sex Is ZeroRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0