Movies
Ratings
580- Coming of AgeRated ★ 4.0
- Nouvelle VagueRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Seoul StationRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5