Movies
Ratings
50
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 1.0
8 MileRated ★ 1.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 1.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
BlackRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 1.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 1.0