Series
Ratings
35
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0