Titles you rated
- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 1.0
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5

Dr. RomanticRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Big Bet Season 2Rated ★ 1.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 1.0
MovingRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Duty After SchoolRated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5