Movies
Ratings
313
Lars and the Real GirlRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 5.0
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 4.0