Movies
Ratings
27- Maen,holRated ★ 5.0
- HEART ATTACKRated ★ 5.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Long Way HomeRated ★ 0.5
School of RockRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5- Park Hwa-youngRated ★ 4.0

On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Survival FamilyRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0