Series
Ratings
141
Save MeRated ★ 3.0
OrangeRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
You're Being Summoned, Azazel-sanRated ★ 2.5- Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 1.5
90210Rated ★ 3.0
SmallvilleRated ★ 3.5
Black ButlerRated ★ 3.0
Free!Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
School RumbleRated ★ 2.0- 블리치Rated ★ 3.0
The Story of SaiunkokuRated ★ 3.5
ポケットモンスターRated ★ 4.0- 스피드왕 번개Rated ★ 3.5