Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
FocusRated ★ 4.0
Heaven's SoldiersRated ★ 2.0
Seven SamuraiRated ★ 3.5
Shark TaleRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Kung Fu FighterRated ★ 5.0- The Last GodfatherRated ★ 0.5
LawlessRated ★ 5.0
SpliceRated ★ 3.0
Dragon Tiger GateRated ★ 0.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0- Wuroi-mae From Outer SpaceRated ★ 4.0
Bar LegendRated ★ 0.5
Max PayneRated ★ 2.5
Ong Bak 3Rated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
TomorrowlandRated ★ 3.0
The Scorpion KingRated ★ 2.0