Movies
Ratings
905
The Eternal MemoryRated ★ 4.0- Things Heard & SeenRated ★ 3.0
- Leave the World BehindRated ★ 3.5
Pieces of a WomanRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.0
The Squid and the WhaleRated ★ 3.5- The ConferenceRated ★ 3.0
- Creep 2Rated ★ 3.5
- Forgive Us Our TrespassesRated ★ 3.0
When Evil LurksRated ★ 3.5
Errementari: The Blacksmith and the DevilRated ★ 3.5
Thunder ForceRated ★ 2.5
CreepRated ★ 3.5- EliRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 2.0
Paranormal Activity: Next of KinRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5