Movies
Ratings
21
Memoir of a MurdererRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 1.0
Legally BlondeRated ★ 1.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 2.0- Rules of DatingRated ★ 0.5
This Means WarRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0